OXENFREE

Oxenfree macera oyunları arasında yer alan heyecan verici bir mobil oyundur.
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 17,99
  • Boyut 17M
  • Sürüm 2.5.8
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Night School Studio
OXENFREE indir; Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Oxenfree mobil oyunu macera dolu bir mobil oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize indireceğiniz Oxenfree mobil oyunu macera dolu bir mobil oyundur. Hikaye tabanlı geliştirilen Oxenfree gelişmiş oyun görselleri ve ilginç oyun sahneleri ile dikkatleri üzerine toplayan heyecan verici bir deneyim sunuyor. Tüm oyun becerilerinizi sergilemek için Oxenfree'nin yönlendirmelerini takip edeceksiniz. Oyun eleştiricileri tarafından yüksek nota tabii tutulan bir mobil oyun olan Oxenfree sayesinde akıllı cep telefonlarınızda sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz.

Aksiyon korku filmlerini konu alan Oxenfree mobil oyununun tüm içerikleri özenle hazırlanmış olup oyuncuları tatmin edecek kıvamdadır. Tüyler ürpetici bir maceranın ardından gidecek, tüm becerilerinizi sergileyerek oyunda yüksek skorlar elde etmeye çalışacaksınız. Kazancınızı artırdığınız anda yönlendirmiş olduğunuz karakteri çeşitli özellikler ile özelleştirebilirsiniz. Gelişim gösterdiğiniz taktirde oyunu kazanmak için daha farklı yönlendirmeler elde edeceksiniz. Oyunda yönlendireceğiniz esrarengiz karakterin adı Alex.

Alex ile dopdulu bir macera içerisinde heyecan dolu anlar yaşarken çeşitli zorluklar ile karşılaşacaksınız. Verilen görevleri başarı ile sonuçlandırmak için istikrarlı bir şekilde oyunu takip edin. Hikayeyi takip etmek için kendi verilerinizi göz önünde bulundurarak adım atın. Stratejik ve dikkatli hamleler yaptığınız taktirde Oxenfree mobil oyununda farklı dünyaları ziyaret etmeye hak kazanacaksınız. Her ilerlemede farklı oyun görselleri ve zorluk düğzeyleri içeren maceralar sizi bekliyor olacak. Oyunu akıllı cihazınıza ücretsiz bir şekilde indirerek ürpertici bir maceraya atılabilirsiniz.

OXENFREE indir